czwartek, 5 czerwca 2014

Podsumowanie maja + pytanie

   
   Maj był miesiącem słabym czytelniczo i blogowo. Winą za to mogę obarczyć szkołę, moje lenistwo (czasami miałam ochotę tylko pójść spać albo obejrzeć serial) i długie czytanie "Zbrodni i kary", szło mi bardzo opornie. Jednak najważniejsze jest to, że przeczytałam chociaż dwie książki :)

Książki przeczytane w maju: 2
 • "Zbrodnia i kara" Fiodor Dostojewski
 • "Magia indygo" Richelle Mead
Recenzje: 2
Wyzwania
 • Rekord 2014: 2
 • Serie na starcie 2014: 0
 • Dystopia 2014: 0
 • Klucznik: + 1 punkt

Stosiku nie wstawiam, bo w maju zdobyłam tylko jedną książkę i były to "Mroczne umysły" Alexandry Bracken  :)

Jak Wasze wyniki w maju? ;>

PYTANIE

Do głowy wpadł mi pomysł stworzenia czegoś w rodzaju Klubu Książki w blogsferze, czyli Blogowego Klubu Książki. Umawiamy się, że czytamy jakąś książkę w trakcie miesiąca i później o niej dyskutujemy. Co myślicie o tym pomyśle, jeżeli  będziecie bardziej na tak niż na nie to stworze osobny wpis na ten temat, w którym wszystko wyjaśnię, na razie chcę wiedzieć czy podoba Wam się ten pomysł :)

17 komentarzy:

 1. Bardzo dobre wyniki :)) Oby tak dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł jest moim zdaniem bardzo ciekawy, tylko musiałyby to być jakieś popularne książki, łatwo dostępne w bibliotekach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzę się ze Stellą. Nie mogą to być całkowite nowości, bo nie każda biblioteka od razu będzie je mieć w swoim księgozbiorze :) I jeśli miałabym podać drobną sugestię, to co miesiąc ktoś inny wybierałby książkę do dyskusji. Moim zdaniem byłoby to jakieś urozmaicenie :) Chętnie przystąpiłabym do BKK :))

   Usuń
 3. Koniecznie zróbmy taki klub! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też nie był wynik wspaniały, wszystko przez naukę. Co do pomysłu, to stwierdzam że jest świetny jednak w mojej bibliotece pewnie będzie kiepsko ze znalezieniem danej książki. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w czerwcu :) co do klubu, to jeśli zobaczę, że czytacie wszyscy coś co posiadam (a mam pełne półki nieprzeczytanych książek) to postaram się czytać i dołączyć do dyskusji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł klubu mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się pomysł z Blogowym Klubem :) Chętnie bym dołączyła - ale bardziej na zasadach że jeżeli miałabym daną pozycję czy mogła mieć to wtedy bym przeczytała i brała udział, a jeżeli nie - czyli takie uczestnictwo z przerwami ;) Co o tym myślisz? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomysł bardzo ciekawy, aczkolwiek wydaje mi się, że wykonanie może być trudniejsze. Życzę jednak powodzenia, mam nadzieję, że się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, bardzo fajny pomysł, jestem jak najbardziej za! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też popieram pomysł z Klubem!

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajny pomysł! Chętnie wzięłabym udział!

  OdpowiedzUsuń
 12. Każdego czasem dopada taka czytelnicza niemoc. Biorąc ją pod uwagę, wynik jest bardzo dobry. Życzę Ci, aby czerwiec był jeszcze lepszy. :)

  Co do Blogowego Klubu Książki, to jestem jak najbardziej na tak! Nie wiem, jak by do wyglądało z mojej strony z wykonaniem, bo z czasem bywa różnie, ale pomysł mi się podoba.:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że pomysł z klubem jest dobry, ale trudny do zrealizowania. Jak namówisz wszystkich do dyskusji o tej samej książce? ;) Chociaż mi czegoś takiego brakuje w blogosferze...

  OdpowiedzUsuń
 14. Zbrodnia i kara mi się podobała;) A co do Klubu Książki, jestem ciekawa jak by się t rozwijało. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń