poniedziałek, 24 lutego 2014

Pierwsze urodziny bloga!


Minął już rok od czasu, kiedy zaczęłam istnieć w blogsferze jako recenzentka książek! Ale ten czas szybko mija. Teraz przygotujcie się na wywód na temat: "Jak to się zaczęło..." (postaram się streścić).

Oczywiście zaczęło się od książek, koleżanka poleciła mi "Miasto kości", mówiąc: "To jest świetna książka! Musisz ją przeczytać!" (albo coś w tym stylu), no i zaczęłam... później była stronka na facebooku o tematyce książkowej. Właśnie na tą stronkę blogerzy przysyłali linki z blogami, prosili o udostępnienie a ja wchodziłam, czytałam i w pewnym momencie pomyślałam: "A może ja też założę bloga?". Myślałam, myślałam i wymyśliłam! Wymyśliłam nazwę, założyłam bloga i zaczęłam go prowadzić. Pojawiały się recenzje, z czasem stworzyłam zabawę (niedługo wznowienie, dla zainteresowanych) i wyzwanie autorskie (zapisy TUTAJ) i teraz w jakimś stopniu istnieje w blogowym świecie.

Niestety, czego bardzo żałuje, byłam niesystematyczna, lenistwo wygrywało i rzadko dodawałam recenzje, chociaż w tym roku się troszkę poprawiłam :) Mam nadzieję, że przez następny rok będziecie mieli okazje przeczytać więcej recenzji :D

Statystyki widać, nie jestem super zadowolona z wyników, ale przy mojej częstotliwości dodawania postów to dobry wynik :D

A Wy co sądzicie o moim blogu? ;>
Dziękuję za wszystkie wejścia i komentarze, motywujecie mnie tym do dalszego pisania :3


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam twojego bloga! Wow, to już rok. Kiedy to minęło? Obserwuję od niedawna, a czuję się jakbym robiła to od wieków. Statystyki według mnie są wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa, aż mi się gęba sama cieszy :) Cieszę się, że komuś podoba się to co robię :D

   Usuń
 2. O tak, w tym roku wrzuciłaś drugi bieg i wszystko wskazuje na to, że recenzji/wpisów będzie dużo więcej :) Gratuluję święta i życzę kolejnych lat blogowania! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu powiedziałam sobie :"Albo wezmę się za bloga albo kończę z blogowaniem", bo jak coś robić to porządnie :) Na razie wszystko idzie po mojej myśli :D
   Bardzo dziękuję i Tobie również życzę wielu lat blogowania :D

   Usuń
 3. Gratuluję rocznicy :)
  Stworzyłaś świetne miejsce. Bardzo lubię tu wchodzić i czytać Twoje recenzje ;D
  Zyczę wytrwałości w blogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo za miłe słowa, czytam je z uśmiechem na twarzy :)

   Usuń
 4. Masz rację, skończ z blogowaniem - bo pisać recenzji to ty nie umiesz, i to bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję do wiadomości opinie, mam świadomość tego, że nie moje recenzje nie są idealne, ale prowadzenie bloga pomaga mi w tym, aby poprawiać np. styl. I jeżeli to nie problem chciałabym wiedzieć co należałoby zmienić, aby moje recenzje były lepsze, bo skoro ktoś pisze, że nie umiem pisać recenzji to chyba musi się na trochę na tym znać, prawda? Prosiłabym także, aby Pan/Pani podpisał/a się jakimś imieniem, żeby mogła zwracać się bezpośrednio do Pana/Pani :)

   Usuń