niedziela, 1 grudnia 2013

Podsumowanie listopada


  Listopad w powolnym tempie dobiegł końca i w końcu mamy grudzień! Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten miesiąc! Przez cały czas czuje atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiam patrzeć jak śnieg powoli pada i pokrywa całą ziemie, uwielbiam świąteczne ozdoby, przystrojone domy i sklepy, okres kupowania prezentów i przygotowywania się do świąt jest chyba moim ulubionym czasem. W grudniu ludzie częściej się uśmiechają, wszystkim udziela się świąteczna atmosfera :) Przedświąteczne spotkania z przyjaciółmi i świąteczne spotkania z rodziną nabierają wyjątkowości, każdy szczerze życzy ci wszystkiego co najlepsze i ty robisz to samo :) Wszystko jest inne!
Może za bardzo się rozpisałam, ale co zrobić? Uwielbiam ten czas!
Dodatkowym bonusem jest to, że pierwszy raz od sierpnia porządnie się wyśpię. Zgaduję, że wiele osób także dlatego czeka do przerwy świątecznej :)
Ale nie przynudzajmy, listopad był pełen nauki i grudzień nie zapowiada się pod tym względem lepiej, ale jak na razie cztery testy, więc nie jest źle, a później, do świąt czas bez kartkówek i prac klasowych, czasami kocham moją szkołę :)
 Ale przejdźmy do rzeczy:
 
Książki przeczytane w tym miesiącu (nie jest źle, ale najlepiej też nie jest): 4:
"Przez burze ognia" Veronica Rossi
"Przez bezmiar nocy" Veronica Rossi
"W pierścieniu ognia" Suzanne Collins (po raz drugi, przypomnienie przed filmem)
"Drużyna: Pościg" John Flanagan 

Ilość stron: 1488
Dziennie: około 49 stron

Dodane recenzje: 2 (mało, jak zwykle)

Stosik listopadowy: 

 • "Drużyna: Pościg" John Flanagan - z biblioteki, niedługo postaram się wysmażyć dla Was jakąś recenzje, bo dzisiaj skończyłam "Pościg"
 • "Córka dymu i kości" Laini Taylor - z biblioteki, zdziwiłam się, gdy zobaczyłam "Córkę..." na półce z nowościami, ale cieszę się, że się tam znalazła, bo miałam ją w planach :)
 • "Imię róży" Umberto Eco - z biblioteki, moja wspaniała lektura na za 10 dni, której praktycznie nie zaczęłam, ale dam radę! Swoją drogą, co sądzicie? Bo opinie są podzielone, większość narzeka na wolno rozwijającą się akcje, ale z tego co już zaczęłam jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza :)

A w tle część moich ukochanych podręczników i zeszytów <3 Smażcie się w piekle! xD Było by miło, nie uważacie? ;>

A jak Wasze wyniki? Jesteście zadowoleni?

10 komentarzy:

 1. U mnie w stosiku, także Córka dymu i kości :) Gratuluję statystyk i zapraszam do udziału w moim konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyniki są dobre, nie ma co narzekać:) Powodzenia w grudniu z czytaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie książki, które czytałaś w listopadzie, również przeczytałam. "Przez burze ognia" i "Pościg" dużo wcześniej, a "Przez bezmiar nocy" i "W pierścieniu ognia" też w tym miesiącu. Dziwny zbieg okoliczności :D
  Życzę miłego czytania.
  P.S. Każdy chyba ma mnóstwo nauki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyniki są naprawdę dobre, zważywszy na to że trzeba się też uczyć do szkoły. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam wszystkie książki! :D Ale się cieszę, rzadko sie tak zdarza. ;) Mnie również nauka męczy, dużo czasu zabiera, ale jakoś daje radę, nawet Grę o Tron przeczytałam w tym miesiącu :) Dwie pierwsze książki ze stosiku czytałam, a trzeciej nie. Czekam wiec na wrażenia. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak to już niestety czasami jest, że nie mamy na książki tyle czasu, ile byśmy chcieli. No ale ważne, że w ogóle chce Ci się czytać w natłoku obowiązków, bo niektórzy i z tym mają trudności ;). 10 dni na "Imię róży"? Podziwiam. Sama jeszcze nie czytałam tej książki, a opinie na jej temat również słyszałam różne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na recenzję ''Drużyny''. Słyszałam o tej książce i o twórczości autora, jednak dopiero przymierzam się do przeczytania jego książek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zapraszam do siebie. Waśnie pojawiła się recenzja ''Kamieniarza'' :)

  OdpowiedzUsuń
 9. "Córka dymu i kości" od dawna czeka na swoją kolej, "W pierścieniu ognia" również czytałam (i uwielbiam!), "Przez burze ognia", które zrecenzowałaś w listopadzie, wypożyczyłam niedawno w bibliotece
  Również uwielbiam grudzień za tę świąteczną atmosferę!
  Pozdrawiam :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 10. Rzeczywiście 2 recenzje to mało, ale trzymam kciuki by w grudniu udało się więcej napisać!
  kolodynska.pl

  OdpowiedzUsuń