poniedziałek, 1 lipca 2013

Podsumowanie czerwca   Czerwiec był bardzo intensywny pod wieloma względami. Niestety czytelnictwo w tym czasie u mnie leżało... Chyba, że czytanie wszelakiej treści podręcznikowej mogę zaliczyć do moich książkowych sukcesów. Uznajmy, więc, że moje książki miały miesięczne wakacje, żeby z nową energią wkroczyć w lipiec.
   Poprawianie ocen, przygotowania do balu gimnazjalnego i zakończenia w całości pochłonęło mój czas, nawet nie miałam ochoty sięgnąć po książkę albo usiąść przed komputerem, zalegałam przed telewizorem i wyglądałam jak wrak człowieka.
   Ten miesiąc jest moim ulubionym miesiącem w roku, w sumie nawet nie wiem dlaczego.
   No dobrze, może przejdźmy do rzeczy. W czerwcu nie zdobyłam żadnej książki - tak, wiem to straszne.

Przeczytane książki: 2 (powinnam się wstydzić)
Ilość stron: 768

Liczba dodanych recenzji: 3 (tutaj jest już troszkę lepiej):


No i zaczęły się WAKACJE! Mam sporo planów czytelniczych i nie tylko :D Będzie ciekawie i troszkę męcząco, bo zamierzam schudnąć i poprawić kondycje :) Na pierwszy ogień idą książki z biblioteki, które już dość długo przetrzymuję, trzymajcie za mnie kciuki, żebym wróciła żywa :D Liczę na dobroć pań bibliotekarek :D
   Oczywiście na blogu zajdą kolejne zmiany, chociaż nie wiem jeszcze jakie, na pewno będzie pojawiać się więcej recenzji :D
    Aaa i nie próbujcie mi wmówić, że to dobry wynik, bo wiem, że jest beznadziejny! :P

6 komentarzy:

 1. Oj wstydź się, wstydź. :P Powinnaś myśleć pozytywnie i zawsze znajdować plusy, ja sądzę, że lipiec będzie dużo lepszy i Tobie tego życzę. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zamierzam trochę schudnąć, choć wątpię, czy mi się to uda... Jak na to, że przygotowywałaś się do balu gimnazjalnego - to naprawdę dobry wynik :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie trzymam kciuki, abyś w lipcu przeczytała więcej książek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Ci aby lipiec był o wiele, wiele lepszy pod względem czytelniczym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojj, tam! Każdemu się zdarza! Będzie lepiej :D

  in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń